Výsledky požadované soutěže zobrazíte / skryjete kliknutím na datum nebo místo konání.

Zobraz vše / skryj vše

8.12.2012 Český Rudolec - Mikulášská soutěž, 2B

MužiŽeny
1Jakubov15,941Mladoňovice21,60
2Krasonice16,012Zhoř u Tábora22,71
3Radkovice u Budče16,033Radonín24,97
4Výsonín16,154Chlum u Třeboně40,47
5Hornice16,215Zdešov42,35
6Želetava16,296Ústrašice89,00
7Mladoňovice16,32
8Heřmaneč17,06
9Hrobice17,29
10Výrava17,80
11Morašice17,89
12Dvorce17,97
13Kostníky18,56
14Ústrašice B18,63
15Lanšperk18,87
16Jeníkovice18,90
17Police19,97
18Rohovka20,17
19Kostelec u Heřmanova Městce20,33
20Markvrec B20,43
21Chlum u Třebně20,65
22Zdešov21,05
23Lomnice nad Lužnicí22,13
24Nové Syrovice22,29
25Mníšek22,59
26Chotěmice23,44
27Novosedly nad Nežárkou23,98
28Halámky24,94
29Slapy25,04
30Rosice26,17
31Kamenice nad Lipou28,87
32Stříbřec32,87
33Chotýčany46,17
34Český Rudolec-
35Dobroutov-
36Horní Meziříčko-
37Panské Dubenky-
38Tučapy B-
39Zhoř u Tábora-

↑ nahoru ↑

29.9.2012 Markvarec

ŽenyMužiMuži finále
1Dvorce17,891Jakubov17,711Krasonice14,35
2Radonín18,992Horky17,962Žernovice15,43
3Mydlovary19,833Krasonice18,103Jakubov15,68
4Lišov A21,104Chlum B18,154Horky17,00
5Třísov21,165Žernovice18,415Chlum B-
6Budeč21,906Dolní Němčice B19,50
7Lišov B22,297Křenovice19,54
8Chlum u Třeboně23,418Sedlec19,63
9Češnovice34,359Kamenice nad Lipou20,41
10Slavonice45,0310Bohdalín20,48
11Mladoňovice-11Dvorce20,68
12Holašovice20,81
13Lišov C20,87
14Mníšek22,44
15Mydlovary23,30
16Srubec24,09
17Zdešov24,41
18Český Rudolec25,00
19Novosedly nad Nežárkou25,88
20Panské Dubenky26,80
21Marvarec A30,81
22Kostníky31,78
23Lišov A39,14
24Budeč-
25Heřmaneč-
26Chlum u Třeboně-
27Kájov-
28Markvarec B-
29Slapy-
30Slavonice-
31Stará Říše C-
32Trstěnice-

↑ nahoru ↑

28.9.2012 Police - noční soutěž

ŽenyMuži (speciál, hadice sport)Muži (PS12, hadice klasik)
1Mladoňovice19,001Jakubov15,581Oponešice23,51
2Hodějice20,392Krasonice15,682Kostníky B23,77
3Vratěnín22,113Police16,313Jakubov25,28
4Bačice - Udeřice22,224Oponešice16,324Bačkovice26,43
5Hornice23,005Mladoňovice16,575Budkov27,07
6Třebelovice27,286Nesvačilka16,596Nesvačilka27,75
7Vesce30,627Kostníky B17,177Radkovice u Hrotovic28,20
8Budeč32,608Trstěnice18,008Kostníky A29,96
9Kostníky33,019Knínice18,099Jackov45,96
10Loděnice-10Loděnice18,7510Knínice-
11Šašovice-11Hornice20,4111Police-
12Budkov20,5912Červený Hrádek-
13Ostojkovice23,3213Rácovice-
14Jackov23,9714Mysletice-
15Rácovice25,2215Lesná-
16Dešná-
17Radkovice u Hrotovic-
18Slavíkovice-

↑ nahoru ↑

21.9.2012 Jemnice - O putovní pohár Barchanu, noční soutěž, 2B, úzké hadice

MužiŽeny
1Jakubov16,521Mladoňovice22,92
2Hornice17,092Jaroměřice n. R.23,19
3Kostníky17,273Hornice23,58
4Nesvačilka17,754Kamenná24,09
5Mladoňovice18,095Budkov26,43
6Lesůňky18,276Vratěnín-
7Police18,447Častohostice-
8Želetava19,778Šašovice-
9Oponešice19,98
10Vranín20,66
11Horky22,15
12Rácovice22,59
13Mrákotín25,00
14Jemnice25,59
15Budkov28,36
16Kamenná30,29
17Písečné A30,49
18Písečné B47,32
19Krasonice-
20Radkovice-
21Jaroměřice n. R.-
22Dešná-

↑ nahoru ↑

16.9.2012 Knínice - O putovní pohár

ŽenyMuži PS12Muži speciálMuži finále (2B)
1Budeč21,741Krasonice19,971Radkovice19,011Krasonice14,72
2Hornice35,782Radkov20,422Kostníky20,482Police15,36
3Jindřichovice-3Police20,433Markvarec21,593Radkovice15,57
4Strachoňovice-4Knínice20,534Radkovice21,654Kostníky16,46
5Strachoňovice23,095Strachoňovice22,815Radkov24,44
6Kostníky24,686Dolní Němčice B23,446Písečné A24,89
7Mysletice29,727Police24,12
8Cidlina31,878Budeč-
9Písečné A37,429Knínice-
10Červený Hrádek-10Krasonice-
11Písečné B-
12Radkovice-

↑ nahoru ↑

08.9.2012 Uherčice - O pohár starostky obce

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži
TýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok II
1Police22,1923,291Písečné36,2315,611Vratěnín21,2821,291Oponešice17,86-
2Uherčice A22,9523,112Uherčice20,9131,772Slavonice30,1125,242Kostníky19,1920,44
3Uherčice B26,0137,613Citonice-22,133Vranín-19,27
4Police26,7030,664Dešná21,4729,86
5Uherčice22,0721,52
6Slavonice22,4322,04
7Písečné A37,6425,07
8Písečné B48,6625,41
9Citonice-30,24
10Korolupy32,7731,58

↑ nahoru ↑

01.9.2012 Písečné - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Jemnice20,491Písečné17,481Vratěnín34,171Kostníky22,161Oponešice24,38
2Písečné33,462Knínice21,792Slavonice37,292Oponešice23,882Kostníky24,56
3Police22,533Dešná B29,063Dešná B25,78
4Jemnice-4Jiřín31,114Jiřín28,01
5PečN5Písečné D31,215Písečné C40,17
6Vnorovice37,20
7Peč I42,19
8Ostojkovice44,55
9Písečné C46,95
10Mutná54,24
11CizkrajovN
12Peč IIN

↑ nahoru ↑

25.8.2012 Jemnice - O putovní pohár starosty města, dětská soutěž

Mladší žáciStarší žáci
1Rudíkov22,991Hvězdoňovice16,65
2Mladoňovice26,492Kněžice17,01
3Oponešice42,063Kostníky20,18
4Jemnice53,114Blatnice21,27
5Písečné22,20
6Jemnice24,57
7Rudíkov25,33
8Budkov27,95
9Nové Syrovice42,99
10KníniceN
11MladoňoviceN

↑ nahoru ↑

18.8.2012 Slavonice - O putovní pohár starosty města

Muži
TýmÚtok 1Útok 2
1Kostníky21,0519,37
2Markvarec A19,9819,78
3Slavonice21,8223,47
4Markvarec B30,5325,45
5Písečné A26,7234,51
6Rácov29,7432,67
7Dolní Žďár37,3130,34
8Šitbořice A39,2231,47
9Šitbořice B40,4633,14
10Peč36,1242,65
11Písečné B44,0442,04
12Cizkrajov70,43N

↑ nahoru ↑

11.8.2012 Šašovice - noční soutěž, 2B

ŽenyMuži
1Mladoňovice18,041Sedlatice15,79
2Šašovice18,612Krasonice15,83
3Radonín18,653Jakubov16,34
4Sedlejov20,204Sedlejov16,63
5Jindřichovice20,635Horky16,91
6Jakubov28,796Šašovice16,93
7Mladoňovice17,25
8Pavlov B17,36
9Budeč17,39
10Dolní Němčice19,02
11Budkov20,08
12Oponešice20,32
13Strachoňovice20,99
14Cidlina52,76
15KníniceN
16KostníkyN

↑ nahoru ↑

21.7.2012 Kostníky - noční soutěž, 2B

ŽenyMuži (speciál, hadice sport)Muži (PS12, hadice klasik)
1Mladoňovice21,071Jakubov16,091Police20,43
2Vratěnín24,382Kostníky B16,172Kostníky B20,49
3Kostníky27,823Knínice16,633Knínice20,86
4Korolupy64,984Dešná17,374Lhotice21,40
5Police-5Hornice18,095Rácovice A21,68
6Hornice-6Radkov18,816Radkovice22,44
7Kojatice26,757Oponešice22,65
8Litohoř34,828Rácovice B25,49
9Mladoňovice-9Bačkovice25,83
10Oponešice-10Jemnice26,10
11Police-11Slavíkovice26,19
12Markvarec-12Písečné27,24
13Radkovice-13Nové Syrovice30,71
14Dešná31,59
15Písečné A38,77
16Kostníky A-
17Menhartice-

↑ nahoru ↑

04.7.2012 Mladoňovice - noční soutěž

Muži
1Mladoňovice15,17
2Sedlatice15,23
3Krasonice15,39
4Jakubov15,61
5Předín16,29
6Myslibořice16,56
7Vranín16,73
8Oponešice16,75
9Hornice17,12
10Radotice17,27
11Příštpo17,46
12Police17,93
13Kostníky18,52
14Želetava18,94
15Jaroměřice nad Rokytnou19,51
16Dešná B19,68
17Radkovice u Budče23,69
18Budkov25,31
19Jemnice25,49
20Lhotice41,51
21Lesůňky-
22Bílý Kámen-
23Budeč-
24Knínice-
25Výčapy-
26Kojatice-
27Pavlov B-
28Radkov-
29Dolní Němčice B-
30Markvarec-

↑ nahoru ↑

24.6.2012 Třebelovice - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Mladoňovice20,081Kostníky16,171Budkov23,581Mladoňovice19,831Mladoňovice
2Police20,132Mladoňovice17,202Třebelovice29,072Oponešice21,072Police
3Třebelovice B22,883Třebelovice19,893Mladoňovice31,283Kostníky21,203Oponešice
4Uherčice B23,664Police24,754Jakubov40,314Police22,474Budkov
5Oponešice25,225Uherčice29,295HorniceD5Budkov23,165Kostníky
6Jakubov31,806Kojatice26,60
7Uherčice A52,157Třebelovice26,78
8Třebelovice AD8Rácovice B42,03
9Rácovice A42,70
10LitohořD

↑ nahoru ↑

23.6.2012 Martínkov - noční soutěž, 2B, sport, nenastartovaná stříkačka

ŽenyMuži
1Mladoňovice18,841Mladoňovice15,54
2Martínkov B30,052Jakubov15,86
3Martínkov A38,913Horky16,58
4BohušiceN4Hornice16,76
5Vranín17,14
6Sedlatice17,40
7Radkovice18,07
8Oponešice18,30
9Litohoř19,40
10Budeč19,40
11Šašovice21,72
12Bohušice23,98
13Martínkov A24,50
14Budkov A25,87
15Lesůňky30,75
16Budkov B32,01
17Kostníky34,75
18Martínkov B35,69
19ŽeletavaN
20KníniceN

↑ nahoru ↑

23.6.2012 Jemnice - O putovní pohár starosty města

ŽenyMuži nad 35 letMužiMuži - finále (2B)
1Kostníky24,201Kostníky29,591Hornice19,321Hornice16,27
2Budeč30,462Kostníky22,502Kostníky20,95
3Police26,363Jemnice24,21
4Dešná B26,964Oponešice24,65
5Oponešice27,895PoliceN
6Ostojkovice29,04
7Jemnice42,21
8RadkoviceN

↑ nahoru ↑

10.6.2012 Mladoňovice - Memoriál Ladislava Daňhela

Mladší žáciStarší žáci
1Mladoňovice18,101Mladoňovice14,51
2Oponešice23,252Uherčice15,80
3Jemnice23,373Kostníky15,82
4Třebelovice B24,284Blatnice17,09
5Uherčice B25,405Třebelovice18,22
6Uherčice A28,976Police19,93
7Police30,407Knínice20,44
8Jakubov35,288Jemnice21,71
9Třebelovice A-9Martínkov26,14
10Lhotice-10Lhotice61,98
Náběh na základnu byl kvůli rozmočené dráze zkrácen na polovinu.

↑ nahoru ↑

03.6.2012 Kostníky - Memoriál Jana Šálka

Mladší žáciStarší žáci
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IISoučetTýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IISoučet
1Mladoňovice17,9262,1958,1976,111Kostníky16,9854,5751,3468,32
2Police20,7556,4463,0877,192Uherčice17,0151,6360,4168,64
3Kostníky19,8158,1663,1277,973Police23,8047,3257,6071,12
4Jemnice21,0966,42-87,514Blatnice15,7556,2257,2071,97
5Třebelovice I24,3965,0970,4489,485Mladoňovice17,48D58,1475,62
6Třebelovice II22,9274,4080,1197,326Třebelovice20,6456,5260,4777,16
7Uherčice28,6076,1786,77104,777Písečné24,8955,0857,1079,97
8PísečnéN60,6176,35N8Lhotice25,2657,23-82,49
9Jemnice27,4755,95-83,69

↑ nahoru ↑

26.5.2012 Police - Okrsková soutěž

Smíšená družstvaMladší žáciStarší žáciŽeny
TýmÚtokTýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok IITýmÚtok
1Kostníky22,811Mladoňovice25,0619,101Kostníky17,2315,281Mladoňovice21,87
2Jiratice28,842Třebelovice A24,0122,062Mladoňovice16,4618,102Police22,97
3Třebelovice B41,0426,143Police22,1318,843Kostníky31,00
4Police26,2726,264Třebelovice27,3836,084Jiratice36,21
5TřebeloviceN
6RácoviceN
Muži do 35 letMuži nad 35 let
TýmŠtafeta IŠtafeta IIUmístění IÚtokUmístění IISoučetTýmÚtok
1KostníkyN65,29121,77231Kostníky23,57
2Police69,14-419,93152Police26,33
3Rácovice B72,4668,32335,9869
4Jiratice82,58-726,48411
5Třebelovice80,8978,16628,39511
6Kdousov72,40-539,39712
7Mladoňovice67,91-2N
8Rácovice AN-24,493

↑ nahoru ↑

20.5.2012 Louka

MužiŽeny
1Kostníky19,771Budeč23,98
2Police20,002Vratěnín24,87
3Radkovice20,253Budíškovice31,64
4Dešná B22,134KostníkyN
5Budeč22,87
6Knínice27,34
7Slavíkovice A28,86
8Louka29,71
9Písečné30,72
10Rácovice B31,56
11Lhotice34,89
12Třebelovice38,58
13Bačkovice41,36
14CizkrajovN
15Dešná AN
16OponešiceN
17Rácovice AN

↑ nahoru ↑

19.5.2012 Lhotice

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži
TýmÚtokTýmÚtokTýmTýmÚtok IÚtok II*Součet
1Mladoňovice20,561Mladoňovice16,811Hornice1Mladoňovice25,7226,7752,49
2Písečné30,232Písečné22,312Lhotice2Dešná A24,5029,4353,93
3Lhotice79,033Kostníky25,4234,4959,91
4Lhotice A24,0836,2660,34
5Lhotice B26,5834,8461,42
6Písečné B26,3035,7962,09
7Slavíkovice B29,7734,6964,46
8Písečné A36,2632,4868,74
9Knínice26,4545,9972,44
10Slavíkovice A30,9144,6275,53
11Dešná B25,7456,6682,40
* Druhý útok mužů byl prováděn z vodní nádrže pod úrovní země.

↑ nahoru ↑

12.5.2012 Police - O pohár starosty obce

MužiŽeny
TýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok II
1Oponešice19,95N1Mladoňovice21,3420,73
2Police20,35N2Kostníky26,4525,17
3Radkovice21,12N3Jindřichovice28,8326,35
4HorniceN25,544Vratěnín30,0626,42
5Knínice23,9125,505Police30,01N
6MladoňoviceN26,656HorniceN32,18
7RácoviceN27,88
8Písečné B35,8236,26
9Písečné C36,3442,57
10DešnáNN
11KostníkyNN
12LitohořNN
13Vranín BNN

↑ nahoru ↑