Výsledky požadované soutěže zobrazíte / skryjete kliknutím na datum nebo místo konání.

Zobraz vše / skryj vše

8.10.2011 Police - noční soutěž, 2B

ŽenyMuži (speciál)Muži (PS12)
1Jindřichovice22,481Jakubov18,131Jakubov22,91
2Mladoňovice22,662Rácovice18,472Police24,04
3Hornice27,233Černín18,803Kostníky24,14
4Vratěnín28,414Police19,484Knínice24,61
5Lesná38,815Dešná B19,695Lesná26,12
6Vesce44,426Lesůňky II19,776Rácovice26,35
7Rácovice53,507Hornice19,897Šatov27,69
8Nesvačilky20,838Korolupy28,71
9Mladoňovice21,619Nesvačilky30,17
10Vranín B22,2310Písečné B34,18
11Lesůňky I25,2911Kojatice36,07
12Skalice26,7412Bačkovice56,66
13Kdousov29,9713Hornice-
14Velký Dešov38,6414Malý Dešov-
15Želetava-15Starý Petřín-
16Písečné C-

↑ nahoru ↑

23.9.2011 Jemnice - O putovní pohár Barchanu, noční soutěž

Muži (2B)Ženy (2B)
1Mladoňovice16,781Mladoňovice22,37
2Šašovice17,322Budkov27,11
3Lavičky17,933Vratěnín29,87
4Želetava18,504Martínkov30,05
5Jakubov18,535Jemnice34,14
6Lesůňky18,836Lhotice34,71
7Lhotky Sport19,307Budeč59,29
8Vranín B19,378Hornice-
9Vladislav19,459Radkovice-
10Hornice19,6710Šašovice-
11Černíč21,50
12Markvartice21,72
13Kostníky22,83
14Lhotice27,29
15Rácovice28,24
16Jaroměřice n. R.30,28
17Jemnice30,51
18Radkovice32,46
19Písečné B34,60
20Písečné C50,30
21Ostojkovice B51,83
22Budeč-
23Budkov-
24Dešná-
25Horky-
26Knínice-
27Oponešice-
28Pavlov-
29Police-

↑ nahoru ↑

18.9.2011 Knínice

ŽenyMuži (speciál)Muži (PS12)
1Šašovice20,381Krasonice17,651Radkov21,26
2Budeč21,832Šašovice18,092Krasonice22,72
3Radkovice24,223Želetava18,613Markvartice22,88
4Radkov19,864Oponešice22,90
5Oponešice20,085Český Rudolec23,32
6Markvartice20,876Knínce A24,10
7Budeč21,587Kostníky24,96
8Rozseč21,898Knínice B25,20
9Český Rudolec22,179Radkovice26,35
10Knínice B26,2510Rozseč27,43
11Litohoř30,8411Bílkov33,19
12Knínice A-
13Radkovice-
14Dešná B-

↑ nahoru ↑

17.9.2011 Písečné - O pohár starosty obce, PS12

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále (2B)
1Písečné22,001Blatnice16,851Panenská26,701Kostníky A24,141Radkovice
2Police22,522Jemnice22,642Kostníky27,112Oponešice24,412?
3Uherčice27,483Police24,113Budeč35,333Radkovice24,453?
4Panenská33,604Písečné27,064Vratěnín39,144Police24,544Kostníky A
5Knínice33,315Český Rudolec25,245?
6Písečné D25,40
7Kostníky D26,45
8Dešná B27,63
9Vnorovice30,12
10Ostojkovice39,38
11Písečné C-

↑ nahoru ↑

20.8.2011 Slavonice - Soutěž PS12

ŽenyMužiMuži - finále
TýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok IITýmÚtok
1Slavonice38,9731,441Kostníky34,6525,381Kostníky24,15
2Ostojkovice-50,282Písečné C40,0326,482Písečné B24,78
3Český Rudolec34,1527,353Český Rudolec32,50
4Písečné B28,57-4Peč34,60
5Slavonice32,0530,815Písečné C35,47
6Ostojkovice57,5933,25
7Šitbořice41,8040,50
8Peč55,1647,09

↑ nahoru ↑

13.8.2011 Kostníky - noční soutěž

Muži (2B)Ženy
1Mladoňovice16,541Vratěnín23,96
2Jakubov17,672Mladoňovice24,00
3Hornice17,763Hornice24,21
4Police18,414Lhotice28,08
5Oponešice21,145Kostníky40,49
6Kostníky21,396Korolupy50,44
7Budeč22,077Budkov-
8Korolupy25,06
9Písečné25,44
10Dešná B26,00
11Písečné A26,60
12Slavíkovice26,63
13Písečné C30,50
14Budkov31,51
15Jemnice60,20
16Rácovice-

↑ nahoru ↑

04.7.2011 Mladoňovice - noční soutěž

Muži (2B)Ženy
1Sedlatice14,791Výčapy18,62
2Horní Lhotice15,492Jindřichovice19,43
3Předín15,513Mladoňovice21,68
4Krasonice15,614Urbanov26,42
5Výčapy A15,645Budkov28,76
6Jakubov15,666Hornice31,23
7Mladoňovice A15,817Předín32,83
8Urbanov16,34
9Želetava16,51
10Hornice16,57
11Police16,93
12Bílý Kámen16,94
13Vranín16,95
14Radonín17,58
15Jaroměřice nad Rokytnou17,86
16Radkov17,98
17Příštpo18,27
18Strachoňovice18,29
19Český Rudolec18,55
20Výčapy B18,75
21Budkov19,58
22Knínice20,97
23Komárovice21,78
24Kostníky23,56
25Valtínov30,45
26Třebelovice37,56
27Radotice-
28Oponešice-
29Mladoňovice B-
30Dešná-
31Lhotice-

↑ nahoru ↑

02.7.2011 Bačkovice

Muži (o pytel brambor, PS8, 2B)
1Bačkovice30,96
2Radotice30,97
3Rácovice31,42
4Kostníky33,73

↑ nahoru ↑

26.6.2011 Třebelovice - O pohár starosty obce

ŽenyMužiFinále mužů
1Mladoňovice21,501Mladoňovice B22,271Budkov21,67
2Třebelovice29,392Police22,702Mladoňovice B22,10
3Kostníky B24,643Police23,11
4Budkov26,174Kostníky B25,41
5Rácovice A26,975Rácovice A29,77
6Mladoňovice A27,03
7Kdousov29,17
8Jaroměřice n. R.34,81
9Rácovice B39,60
10Třebelovice43,42
11Kostníky A111,35
12Litohoř-
13Radotice-
14Oponešice-

↑ nahoru ↑

25.6.2011 Jemnice - O putovní pohár starosty města

ŽenyMužiMuži nad 35 let
1Mladoňovice25,271Hornice23,511Kostníky27,98
2Vratěnín29,012Police24,002Jemnice48,41
3Lhotice30,793Oponešice24,57
4Budeč31,844Kostníky27,71
5Radkovice36,735Bačkovice28,45
6Jemnice37,306Ostojkovice29,82
7Panenská57,487Lhotice30,82
8Jemnice43,19
9Radkovice50,47
10Dešná B52,46
11Mladoňovice-
12Knínice-

↑ nahoru ↑

12.6.2011 Kostníky - Memoriál Jana Šálka

Mladší žáci
TýmŠtafeta IŠtafeta IIÚtokSoučet
1Mladoňovice56,8265,4919,1275,94
2Police59,46-19,8379,29
3Jemnice62,35-21,3083,65
4Písečné63,05-25,8388,88
5Třebelovice65,3072,3723,7189,01
6Korolupy68,1189,9121,8789,98
7Kostníky61,9265,4067,68129,60
Starší žáci
TýmŠtafeta IŠtafeta IIÚtokSoučet
1Mladoňovice53,3556,9316,8170,16
2Korolupy54,1258,1218,0972,21
3Kostníky51,6351,3221,9273,24
4Třebelovice I.51,2858,1423,7275,00
5Police61,59-18,6280,21
6Třebelovice II.54,7858,2526,9481,72
7Jemnice52,5350,8131,0381,84
8Písečné58,26-23,7882,04

↑ nahoru ↑

11.6.2011 Uherčice

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Police18,761Kostníky16,611Vratěnín27,001Police18,651Police19,97
2Písečné21,852Uherčice18,842Citonice30,682Citonice22,922Uherčice20,93
3Kostníky34,423Police24,623Uherčice60,453Kostníky II.24,533Citonice23,18
4Uherčice37,914Písečné29,244Korolupy63,254Uherčice24,914Kostníky II.23,56
5Lesná-5Lesná25,115Lesná26,56
6Pavlice25,77
7Písečné26,33
8Korolupy26,86
9Kostníky I.28,87
10Vratěnín28,89
11Oponešice32,59
12Šumná32,59
13Dešná-

↑ nahoru ↑

05.6.2011 Mladoňovice - Memoriál Ladislava Daňhela

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále (2B)
1Mladoňovice19,001Mladoňovice17,001Mladoňovice21,021Jakubov17,801Mladoňovice14,51
2Police20,272Třebelovice II.18,262Hornice22,322Heřmneč18,012Jakubov15,48
3Třebelovice21,473Třebelovice I.19,573Třebelovice25,253Police18,543Hornice16,61
4Písečné22,874Kostníky19,714Kostníky25,274Hornice18,914Police21,25
5Rouchovany25,055Rouchovany23,545Jemnice26,005Želetava19,085Želetava26,35
6Blatnice25,876Radotice19,17
7Písečné27,117Mladoňovice19,30
8Budkov28,178Dačice19,55
9Jemnice29,919Oponešice21,77
10Police-10Lesůňky I.22,01
11Knínice22,52
12Kostníky23,74
13Jiratice25,37
14Rouchovany27,08
15Komárovice27,52
16Dešná A28,80
17Lhotice31,60
18Písečné32,61
19Dešná B33,29
20Bohušice-
21Budkov-
22Rácovice-
23Český Rudolec-
24Lesůňky II.-

↑ nahoru ↑

29.5.2011 Rácovice - Okrsková soutěž (sportoviště Mladoňovice)

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži nad 35 let
1Mladoňovice18,631Kostníky18,311Jiratice26,271Mladoňovice23,94
2Police22,102Třebelovice II.18,752Kostníky33,682Třebelovice28,11
3Třebelovice22,413Třebelovice I.19,203Třebelovice60,323Kostníky46,85
4Kostníky91,024Mladoňovice23,844Mladoňovice-
5Jiratice45,06
6Police-
Muži do 35 let
TýmŠtafeta IŠtafeta IIUmístění IÚtokUmístění IISoučet
1Mladoňovice66,38119,51  12
2Police76,1967,49320,2125
3Rácovice II.75,8866,63222,7046
4Třebelovice79,0372,30622,5339
5Kostníky II.77,6169,72424,8659
6Kostníky I.74,1872,68725,87613
7Kdousov72,8571,49528,17813
8Jiratice74,47826,48715
9Rácovice I.84,0883,06936,43918

↑ nahoru ↑

28.5.2011 Radkovice u Budče

Muži (PS 12)
1Radkovice25,96
2Slavíkovice A31,54
3Knínice32,30
4Slavíkovice B33,23
5Bačkovice33,96
6Lhotice52,19
7Knínice53,88
8Jemnice64,09
9Kojatice A-
10Kojatice B-
11Kostníky-

↑ nahoru ↑

21.5.2011 Police - O pohár starosty obce

ŽenyMužiMuži - finále (2B)
TýmÚtok IÚtok IITýmÚtok IÚtok IITýmÚtok
1Mladoňovice23,74-1Mladoňovice18,9619,691Mladoňovice16,51
2Hornice23,7937,632Radotice21,9420,282Radotice19,97
3Kostníky33,0425,603Hornice20,42-3Třebelovice21,39
4Jiratice-27,214Kostníky II.23,6824,194Hornice24,35
5Budeč-39,345Třebelovice43,2724,315Kdousov25,30
6Kostníky I.25,7827,12
7Jiratice27,5427,10
8Budeč-31,84
9Kdousov37,2038,89
10Police--

↑ nahoru ↑

14.5.2011 Radotice

MužiŽeny
TýmStříkačkaÚtokTýmÚtok
1MladoňoviceSP18,321Radkovice32,8
2RadoticeSP20,902Budeč47,9
3KníniceSP22,30
4Strachoňovice1222,31
5Radkov1224,23
6BudečSP25,21
7Knínice1225,41
8Radotice1225,42
9StříbřečSP28,47
10Lhotice1232,12
11Písečné1233,68
12Bačkovice1238,79
13LhoticeSP43,25
14Kostníky12-
15RadkovSP-
16RadkoviceSP-
17StrachňoviceSP-

↑ nahoru ↑