Výsledky požadované soutěže zobrazíte / skryjete kliknutím na datum nebo místo konání.

Zobraz vše / skryj vše

12.9.2009 Písečné - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciMužiFinále mužů
TýmÚtok IÚtok II
1Jemnice21,681Kostníky18,501Markvartice28,5523,901Dešná24,77
2Knínice25,072Písečné20,902Dešná26,4825,102Markvartice24,82
3Kostníky25,333Knínice23,103Oponešice27,9026,963Písečné A27,51
4Písečné26,764Písečné30,614Písečné A31,0927,934Oponešice29,15
5Písečné D29,8138,845Vnorovice30,92
6Ostojkovice31,2539,66
7Cizkrajov31,7743,80
8Vnorovice36,6751,99
9KostníkyN37,90

↑ nahoru ↑

18.7.2009 Kostníky - Noční hasičská soutěž

MužiŽeny
1Mladoňovice19,661Kostníky42,20
2Kostníky A22,232MladoňoviceD
3Třebelovice II23,673BudkovD
4Písečné A24,04
5Třebelovice I25,56
6Kostníky B25,77
7Oponešice A26,63
8Budkov28,36
9Lhotice A29,27
10Lhotice B31,39
11Police35,59
12Kdousov37,41
13Oponešice B39,35
14Slavíkovice42,80
15Písečné B47,51
16HorniceD
17JemniceD

↑ nahoru ↑

28.6.2009 Třebelovice - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Třebelovice20,101Třebelovice22,541Třebelovice26,131Třebelovice25,121Dačice24,23
2Mladoňovice24,002Jakubov25,932Mladoňovice27,432Kostníky26,242Dešná25,86
3Budkov28,273Budkov27,833Mladoňovice D27,033Mladoňovice D27,96
4Mladoňovice32,194Martínkov29,044Dačice28,484Kostníky31,03
5Dešná34,355Třebelovice34,12
6Jemnice39,31
7Komárovice43,49
8Mladoňovice S45,54
9Markvartice-
10Budkov-
11Bítovánky-
12Oponešice-

↑ nahoru ↑

13.6.2009 Slavíkovice

Muži
1Mladoňovice27,03
2Lhotice I.27,54
3Slavíkovice I.27,66
4Slavíkovice II.28,32
5Dešná28,51
6Lhotice II.28,94
7Pálovice31,18
8Jemnice33,86
9Kostníky II.34,05
10Ostojkovice36,53
11Kdousov47,04
12Kostníky I.50,51

↑ nahoru ↑

06.6.2009 Mladoňovice - Memoriál Ladislava Daňhela

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Kostníky19,021Kostníky16,001Mladoňovice23,751Mladoňovice19,171Bítovánky19,68
2Mladoňovice21,152Třebelovice20,072Třebelovice26,032Bítovánky19,952Mladoňovice21,31
3Třebelovice25,353Jemnice28,913Kostníky26,143Jindřichovice20,613Třebelovice21,59
4Police27,194Mladoňovice30,314JindřichoviceD4Dačice23,424Jindřichovice21,93
5Třebelovice24,095Dačice26,46
6Kdousov25,88
7Kostníky26,58
8Police28,14
9Vranín29,96
10Lhotice31,01
11Ostojkovice47,69
12OponešiceD
13DešnáD

↑ nahoru ↑

31.5.2009 Kostníky - Memoriál Jana Šálka

Mladší žáci
TýmŠtafeta IŠtafeta IIÚtokSoučet
1 hattrickKostníky64,5358,4219,0577,47
2Třebelovice60,5165,8718,7879,29
3PísečnéD64,2631,2695,52
4Police64,1760,8744,44105,31
5Mladoňovice59,1460,47D-
Starší žáci
TýmŠtafeta IŠtafeta IIÚtokSoučet
1 hattrickKostníky57,3547,6516,8864,53
2Třebelovice67,7856,6621,2177,87
3Mladoňovice59,8259,7321,1780,09
4Jemnice65,1761,0729,2490,31
5Písečné56,31-55,49111,08
5Korolupy61,6582,0964,19125,84

↑ nahoru ↑

30.5.2009 Dešná - Memoriál Jaroslava Mrkvy

Starší žáciŽenyMuži
1Mladoňovice24,431Jindřichovice24,471Krásonice20,60
2Lhotice29,042Mladoňovice24,952Dešná22,20
3Písečné46,783Lesná22,45
4Dešná68,064Mladoňovice23,61
5Písečné28,22
6Slavíkovice B28,63
7Kostníky34,15
8Lhotice35,49
9Jindřichovice37,45
10Pálovice45,62
11Slavíkovice A47,57
12Bítovánky-
13Dačice-

↑ nahoru ↑

23.5.2009 Mladoňovice - Okrsková soutěž

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži nad 35 let
1Mladoňovice17,101Kostníky15,561Třebelovice33,071Třebelovice24,58
2Třebelovice18,622Mladoňovice15,912Mladoňovice33,653Mladoňovice25,86
3Kostníky20,943Třebelovice22,943Kostníky39,852Kdousov36,92
4Police23,754JiraticeD4Kostníky39,83
Muži do 35 let
TýmŠtafeta IŠtafeta IIUmístění štafetaÚtokSoučet
1Třebelovice82,2772,59224,9897,57
2Mladoňovice A68,07-130,2798,34
3Police74,94-625,62100,56
4Mladoňovice B76,75-828,41105,16
5Kdousov B74,92-531,36106,28
6Jiratice73,37-334,51107,88
7Kostníky76,2176,12735,37111,49
8Kdousov A73,59-452,01125,60
9Rácovice86,1378,11957,12135,23

↑ nahoru ↑