Výsledky požadované soutěže zobrazíte / skryjete kliknutím na datum nebo místo konání.

Zobraz vše / skryj vše

13.9.2008 Písečné - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciMužiMuži - finále
TýmÚtok IÚtok IICelkový čas
1Jemnice19,851Kostníky15,781Dešná24,2023,2247,421Kostníky23,06
2Kostníky19,982Mladoňovice17,322Kostníky32,4923,9556,442Dešná24,26
3Písečné20,073Staré Hobzí24,363Písečné31,9629,9261,883Jemnice29,48
4Mladoňovice21,924Jemnice30,054Staré Hobzí32,3330,9363,264Staré Hobzí34,44
5Staré Hobzí34,135Písečné31,835Jemnice29,6336,8966,525Písečné48,44
6Vnorovice31,3036,5567,85
7Slavíkovice29,1342,5071,63
8Nová Bystřice29,6149,1778,78
9Cizkrajov26,6164,5191,12

↑ nahoru ↑

30.8.2008 Jemnice - O putovní pohár starosty města

Mladší žáciStarší žáci
1Budíkovice16,961Radonín15,52
2Stařeč B17,982Heraltice A16,39
3Kojetice A19,483Přibyslavice18,68
4Vladislav20,224Stařeč B19,42
5Radonín20,495Kostníky20,37
6Stařeč A21,996Heraltice B20,42
7Kojetice B24,377Stařeč B21,62
8Kněžice24,428Mladoňovice25,69
9Kostníky24,569Martínkov26,55
10Staré Hobzí26,4510Budkov29,67
11Budkov30,5211Knínice42,06
12Mladoňovice33,5212Jemnice44,83
13Heraltice34,6313BudíkoviceD
14Jemnice37,3114Staré HobzíD

↑ nahoru ↑

29.6.2008 Třebelovice - O pohár starosty obce

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Police20,851Mladoňovice18,931Kostníky26,611Třebelovice II22,331Vranín22,34
2Jemnice25,322Kostníky19,192Třebelovice26,662Heřmaneč22,362Kostníky26,46
3Třebelovice26,983Budkov19,943Markvartice28,463Třebelovice I22,723Oponešice27,21
4Mladoňovice29,024Třebelovice22,934Mladoňovice31,454Vranín I23,364Třebelovice ID
5Jemnice23,705Vranín31,675Oponešice24,515HeřmanečD
6Kostníky24,736Třebelovice IID
7Budkov24,91
8Jindřichovice I25,09
9Markvartice25,36
10Jindřichovice II26,63
11Mladoňovice28,48
12Jemnice29,21
13Police ID
14Stará ŘíšeD
15Police IID

↑ nahoru ↑

28.6.2008 Sedlatice - Noční soutěž

MužiŽeny
1Sedlatice A15,571Rozseč19,57
2Podmoklany A15,872Sedlatice21,52
3Stanoviště16,063Boršov22,24
4Olešná16,304Podmoklany22,51
5Lesná16,555Hojkov22,62
6Netín16,906Markvartice24,59
7Podmoklany B16,917Kostníky31,71
8Předín17,058Šašovice34,32
9Jindřichovice17,139Jindřichovice53,75
10Jakubov17,3510Nová ŘíšeD
11Miršov18,08
12Šašovice B18,49
13Bítovánky A18,62
14Nová Ves u Světlé18,72
15Sedlatice B19,09
16Radkov19,13
17Želetava19,82
18Komárovice19,94
19Šašovice A20,34
20Bítovánky B20,73
21Budkov22,12
22Boršov22,66
23Police22,69
24Kostníky24,35
25Krásonice26,37
26Rozseč26,94
27Markvartice28,52
28Stará Říše28,87
29Strachoňovice30,07
30Jindřichovice B40,68
31Nová Říše50,48
32SucháD
33UherčiceD

↑ nahoru ↑

21.6.2008 Jemnice - O putovní pohár starosty města

MužiŽeny
TýmÚtok IÚtok IITýmÚtok
1Dešná28,8728,141Kostníky27,21
2Kostníky29,4731,08
3JemniceD31,81
4Slavíkovice56,4351,47

↑ nahoru ↑

08.6.2008 Mladoňovice - 1. ročník memoriálu Ladislava Daňhela

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - finále
1Kostníky21,721Mladoňovice16,441Kostníky24,591Jindřichovice20,591Jindřichovice21,27
2Jemnice25,092Kostníky16,942Korolupy36,652Dešná21,432Dešná21,49
3Police25,633Jemnice23,933Mladoňovice60,783Třebelovice II22,593Třebelovice II22,45
4Mladoňovice35,314Lhotice31,414JiraticeD4Třebelovice I24,104Třebelovice I31,64
5Třebelovice38,905Dešná37,835Heřmaneč24,785HeřmanečD
6Kdousov25,45
7Lhotice28,63
8Kostníky31,77
9Jiratice35,05
10Písečné38,93
11Mladoňovice58,51

↑ nahoru ↑

31.5.2008 Kostníky - Okrsková soutěž - 110. výročí založení sboru

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži nad 35 let
1Mladoňovice17,991Kostníky15,401Mladoňovice28,891Třebelovice23,31
2Kostníky19,082Mladoňovice16,812Kostníky42,432Kdousov27,23
3Třebelovice24,973Třebelovice23,603JiraticeD3Police27,85
4Police31,094Police23,94Mladoňovice31,73
5KostníkyD
Muži do 35 let
TýmŠtafeta IŠtafeta IIUmístění štafetaÚtokUmístění útokSoučet
1Kdousov I57,41-130,3434
2Třebelovice61,5562,37423,0915
3Police62,4560,80333,7647
4Jiratice63,94-726,3329
5Kdousov II63,64-635,16612
6Mladoňovice74,7175,19834,72513
7Kostníky62,9558,85231,10D
8Rácovice63,4563,70547,86D

↑ nahoru ↑

25.5.2008 Kostníky - Kostnický pohár

Mladší žáci
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IICelkový čas
1Kostníky20,3263,6857,0877,40
2Mladoňovice21,3263,2663,2884,58
3Písečné27,0459,9369,2186,97
4Police32,5759,2967,0391,86
5Třebelovice37,67D73,49111,16
Starší žáci
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IICelkový čas
1Kostníky14,7256,0549,5364,25
2Třebelovice26,7956,8058,5283,59
3Korolupy22,9161,9763,8584,88
4Mladoňovice43,3450,2656,7393,60
5Police69,6760,9966,94130,66

↑ nahoru ↑