Výsledky požadované soutěže zobrazíte / skryjete kliknutím na datum nebo místo konání.

Zobraz vše / skryj vše

01.9.2007 Jemnice

Mladší žáciStarší žáci
1Radonín19,591Radonín15,77
2MLadoňovice23,132Heraltice16,54
3Kojetice24,203Budíkovice17,37
4Stařeč B27,014Stařeč A18,19
5Jemnice28,715Písečné19,00
6Budíkovice33,876Častohostice19,80
7Stařeč A40,787Kojetice20,82
8Kostníky50,618Kostníky25,55
9Jakubov84,589Stařeč B26,56
10Rudíkov B40,36
11Jemnice41,15
12Mladoňovice41,71
13Jakubov42,21
14Knínice-
15Rudíkov A-

↑ nahoru ↑

23.6.2007 Jemnice

ŽenyMuži
1Kostníky63,241Dešná25,77
2Kněžice102,822Kněžice32,57
3Komárovice35,30
4Panenská39,42
5Jemnice45,20
6Třebelovice46,02
7Kostníky51,81

↑ nahoru ↑

10.6.2007 Třebelovice

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži
1Mladoňovice19,351Kostníky15,951Kostníky25,201Třebelovice II23,97
2Kostníky21,552Mladoňovice18,102Zálesí22,662Jakubov24,28
3Třebelovice22,663Dešná30,513JakubovD3Kostníky III24,49
4Police27,184Jemnice35,714Třebelovice I24,82
5Police48,955Dešná24,91
6Třebelovice58,136Mladoňovice26,66
7KomároviceD7Písečné27,92
8Oponešice46,30
9Zálesí48,29
10Komárovice54,65
11Kostníky I75,21
12Kostníky II123,00
13VranínD

↑ nahoru ↑

03.6.2007 Kostníky - Kostnický pohár

Mladší žáci
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IICelkový čas
1Kostníky19,7860,9356,8676,64
2Mladoňovice21,7057,4064,3179,10
3Police28,0861,1169,0589,19
4Třebelovice23,5669,5567,1290,68
5Jemnice30,3565,18-95,53
Starší žáci
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IICelkový čas
1Kostníky16,7470,0747,7564,49
2Písečné19,2449,2758,4468,51
3Lomy19,8051,6456,0371,44
4Dešná20,0151,8257,2071,83
5Jemnice27,4150,4059,0377,81
6Budkov24,3054,81-79,11
7Kdousov53,9154,3759,18108,28
8Třebelovice94,8056,9765,66151,77
9Police92,8360,43-153,26
10MladoňoviceD53,3651,47-

↑ nahoru ↑

27.5.2007 Police - Okrsková soutěž

Mladší žáciStarší žáciŽenyMuži nad 35 let
1Mladoňovice19,731Mladoňovice17,591Kostníky27,501Třebelovice26,48
2Kostníky21,262Kostníky19,042Jiratice30,182Kdousov26,60
3Třebelovice26,183Třebelovice42,453Police35,693Kostníky26,85
4Police53,874PoliceD
Muži do 35 let
TýmÚtokŠtafeta IŠtafeta IICelkový čas
1Kdousov25,8864,3166,9590,19
2Třebelovice24,2967,8769,0492,16
3Kostníky II26,0673,4366,1592,21
4Kostníky I26,96-69,9196,87
5Mladoňovice25,6771,99-97,66
6Rácovice33,5274,9971,24104,76
7Police I51,8167,74-119,55
8Jiratice57,7065,78-123,48
9Police II55,6374,99-130,62

↑ nahoru ↑

26.5.2007 Dešná

Mladší žáciStarší žáciŽenyMužiMuži - Finále
1Kostníky23,131Kostníky17,051Slavonice22,311Slavonice24,051Slavonice24,00
2Písečné24,952Dešná21,682Kostníky31,202Písečné29,122Kostníky26,51
3Písečné28,073Kostníky30,254Písečné28,26
4Dačice37,105Dačice50,63
5Kostelec44,606KostelecD
6Červený Hrádek46,78
7Lhotice59,67
8DešnáD

↑ nahoru ↑

20.5.2007 Moravské Budějovice

Mladší žáciStarší žáci
1Radonín19,071Radonín15,32
2Stařeč B22,752Heraltice A16,54
3Kostníky23,203Vladislav16,71
4Kojetice23,824Stařeč B17,07
5Budíkovice24,935Budíkovice17,22
6Stařeč A27,866Stařeč A17,52
7Vladislav28,017Kojetice17,53
8Mor. Budějovice28,118Častohostice18,08
9Mladoňovice28,309Kostníky19,53
10Jaroměřice nad Rokytnou37,5510Trnava19,47
11Častohostice39,9711Heraltice B19,86
12Třebelovice46,6612Mladoňovice19,97
13Příšťpo22,13
14Lukov22,16
15Přybislavice22,28
16Dolní Vilémovice22,43
17Slavětice23,36
18Rouchovany25,41
19Rudíkov A25,50
20Mor. Budějovice26,75
21Pyšel31,67
22Dolní Lažany31,85
23Třebelovice31,88
24Jaroměřice nad Rokytnou35,15
25Zvěrkovice41,95
26Březník-

↑ nahoru ↑