Přejeme všem našim příznivcům spokojené prožití vánočních svátků a doufáme, že se všichni nadále budeme setkávat při všech akcích i v roce 2011.

Sportu zdar!

Kostnický košt slivovice Každoroční pochod na Bítov Noční hasičská soutěž Drakiáda pro děti

Co se letos dělo:

Mikulášské odpoledne

Zveřejněno: 25.11.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají v sobotu 27.11.2010 od 14:00 hodin Mikulášské odpoledne s rozsvícením Vánočního stromku a betlému.
Mikulášské odpoledne začne vystoupením mladých mažoretek z DDM Jemnice. Nebudou ale chybět různé dovednostní soutěže pro děti včetně soutěže o nejlépe pomalovanou skleničku. K poslechu zahraje i místní dětská hudební skupina Speedři a před závěrem dorazí i Mikuláš s dárky pro všechny děti, samozřejmě i v doprovodu čertů. V 18:00 hodin se pak za zpěvu koled v podání místních školáků rozsvítí na návsi vánoční stromek a betlém s Ježíškem a dalšími biblickými postavami a zvířaty, které profesionálně připravili členky a členové místního SDH a ČČK.

Kostnický labužník

Zveřejněno: 10.11.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají v neděli 14. listopadu od 15:00 III. ročník Kostnického labužníka.
Informace, kdy se přihlásit a jak hlasovat pro Krále Kulináře roku 2010 najdete po kliknutí na plakát vlevo.
Výsledky [PDF; 23,9kB]

Zeleninobraní

Zveřejněno: 20.10.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají v neděli 24. října ve 14:00 III. Kostnické zeleninobraní, aneb co se zrodí na zahrádce.
Svoje výpěstky můžete přinést v sobotu 23. října od 17:00 do 20:00 hodin do kulturního domu.
Nejlepší pěstitel bude vyhlášen v neděli v 17:00 hodin.

Drakiáda

Zveřejněno: 3.10.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají další ročník Drakiády.
Výsledky [PDF; 27,6kB]

Pouťové zábavy

Zveřejněno: 26.8.2010

SDH Kostníky pořádá tradiční pouťové zábavy v pátek 3.9. a v sobotu 4.9.

Noční soutěž

Zveřejněno: 7.7.2010

SDH Kostníky pořádá již II. noční hasičské závody mužů spojené s taneční zábavou se skupinou PROSTOR v sobotu 10.7. na hřišti v Hájku.
Začátek zábavy je ve 20:00 hodin.
Vstupné zdarma.

Pochod na Bítov

Zveřejněno: 2.7.2010

SDH Kostníky opět pořádá pochod na Bítov, tentokrát 4. července.

II. Memoriál Jana Šálka

Zveřejněno: 10.5.2010

SDH Kostníky pořádá 10. ročník Kostnického poháru mladých hasičů v požárním sportu 30.5.2010 na hřišti v Hájku.
Podrobnější informace po kliknutí na plakát vlevo.
Organizátoři se těší na Vaši účast.
Občerstvení zajištěno.

Dětské rybářské závody

Zveřejněno: 16.5.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají dne 22.5.2010 od 13:00 hod. Dětské rybářské závody o putovní pohár pro děti do 15 let.
Soutěže se můžou zůčastnit děti z Kostník a jejich příbuzní z okolních vesnic.
Chytat se bude 2x po hodině.
Po vyhodnocení závodů dětí budou následovat závody pro dospělé.
Po celý den budou připraveny speciality z ryb.
Výsledky [PDF; 15,3kB]

III. Velikonoční výstava

Zveřejněno: 22.3.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají v kulturním domě III. Velikonoční výstavu v neděli 4.4. od 14:00 až do večerních hodin.
Výstava bude zaměřena na symboly i tradice jara a Velikonoc.
Můžete se také těšit na práce dětí ze ZŠ a MŠ Police.
Občerstvení zajištěno.
Velikonoční výzdoba v novinách

II. kostnický košt

Zveřejněno: 27.2.2010

SDH a OÚ Kostníky pořádají II. kostnický košt slivovice v sobotu 6.3. v 16:00 hodin v kulturním domě.
Vzorek je možno donést v pátek 5.3.2010 od 18:00 do 20:00 hodin do kulturního domu nebo v sobotu do 15:00 hodin.
Pravidla najdete na plakátu (po kliknutí na obrázek vlevo).
Občerstvení zajištěno. Živá hudba.
Zhodnocení [PDF; 32,1kB]
Výsledky [PDF; 13,2kB]

Akce 2009

Změněno: 1.12.2010 Novinky
PRO
1
Zde můžete do konce měsíce hlasovat ve druhém kole výběru nového loga stránek.
29
Přidány fotografie ze sobotní Mikulášské besídky.
17
Přidal jsem fotky z Kostnického zeleninobraní a také fotky a výsledky z dalšího ročníku soutěže Kostnický labužník.
5
Přidáni výherci z drakiády.
2
Od půlky října také můžete hlasovat pro nové logo stránek.
2
Nahrál jsem fotky z Drakiády.
ZÁŘÍ
29
Jsou doplněny výsledky z další soutěže. Z noční soutěže v Jemnici z 24.9.
ZÁŘÍ
1
Opět jsme letos pořádali opékání prasete jako rozloučení s prázdninami a také s hasičskou sezonou.
Letos 28.8. poprvé u rybníka na návsi. Zde jsou fotografie.
SRP
25
Už se k mně dostaly výsledky z noční soutěže v Kostníkách, takže je najdete v sekci Soutěže. Fotografie zatím nemám, ale doplním co nejdřív.
8
Do sekce Soutěže jsem přidal tabulku s rekordy ve všech kategoriích v soutěžích od roku 2007.
7
Přidal jsem několik fotek ze soutěže v Korolupech z 12.6., z pochodu na Bítov a z noční soutěže v Mladoňovicích ze 4.7.
6
Přidal jsem další výsledky ze soutěží. Z Třebelovic 27.6. a z noční soutěže v Mladoňovicích 4.7.
30
Přidal jsem několik fotek ze soutěže v Třebelovicích z 27.6. Výsledky budou doplněny později.
24
Přidány výsledky ze soutěže v Korolupech.
15
Přibyly další výsledky a několik videjí ze soutěže v Mladoňovicích 5.6.
5
Přidány výsledky z Memoriálu J. Šálka do sekce Soutěže a zhodnocení do sekce Dokumenty.
27
Do sekce Dokumenty jsem doplnil výsledky z rybářských závodů z 22.5.
25
Do sekce soutěže přibyly výsledky z nedělní okrskové soutěže v Třebelovicích.
20
Na stránkách obce Kostníky přibyly fotky z hašení čarodějnic, stavění máje a taky pálení čarodějnic.
Foto >>
17
SDH Kostníky už se účastnil první soutěže O pohár starosty obce Police. Záběry z útoků jsou v sekci Videa >>.
Výsledky >>
10
Přidána pozvánka na Memoriál Jana Šálka.
DUB
12
Přidal jsem fotky z velikonoční výstavy.
BŘE
22
Přidány fotky z koštu slivovice a pozvánka na další akci.
BŘE
8
Přidány výsledky z II. ročníku kostnického koštu.
ÚNOR
11
V menu přibyla nová sekce Kalendář, kde najdete předběžné termíny akcí pořádaných SDH Kostníky.

počítadlo.abz.cz od 1.6.09